TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Santa Barbara

OPIS PROJEKTU

KONTAKT

Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Santa Barbara

Willa Santa Barbara - indywidualny projekt rezydencji

Wspaniała rezydencja o rozbudowanej funkcji i nowoczesnej sylwetce, podkreślonej dużymi przeszkleniami oraz zadaszonymi tarasami.

Na parterze, przestronny salon, jadalnia oraz kuchnia tworzą przenikające się jednoprzestrzenne wnętrze. Z jadalni i salonu wyście na duży zadaszony taras.

Na piętrze umieszczono sypialnie rdziców z własną łązienką i garderobą, 2 sypialnie dzieci ze wspólną łązienką dostępną z korytarza oraz pokój gościnny z łazienką. W prawej części piętra zaprojekrtowano pomieszczenie rekreacyjne.

Układ funkcjonalny parteru został wzbogacony o wydzielone mieszkanie z oddzielnym wejściem ale również przejściem do domu głównego. Mieszkanie wyposażone jest w salon z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę.

Nowoczesna piętrowa bryła budynku podkreślona jest dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Na elewacjach zastosowano miejscami okładzinę z cegły klinkierowej.Całość podkreślona jest poziomymi gzymsami okalającymi willę na poziomie stropu i pod okapem. Atutem willi są duże tarasy oraz basen zewnętrzny, który jest miejscem relaksu i odpoczynku.PARAMETRY


rzutrzutrzut

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.
Nowoczesne projekty domów i rezydencji
Łódź, Sieradz, Częstochowa, Kalisz, Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,