TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Floryda

OPIS PROJEKTU

KONTAKT

Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Floryda

Willa Floryda - projekt rozłożystej rezydencji w stylu nowoczesnym.

Willa Floryda - #indywidualny projekt piętrowej nowoczesnej rezydencji z czterema garażami i dachem stromym krytym dachówką ceramiczną.

Wspaniała, nowoczesna rezydencja, projektowana na działkę z wjazdem od strony północnej.

#Piętrowa rozłożysta rezydencja z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości. Przestronny salon przez 2 kondygnacje z reprezentacyjnymi schodami, jadalnia i kuchnia stanowią nowoczesną przestrzeń wypełnioną słońcem. Na parterze, oprócz salonu, kuchni i jadalni, zaprojektowano również salę kinową, pokój do ćwiczeń - fitness oraz gościnną sypialnie z łazienką.

Willa posiada dodatkowe samodzielne mieszkanie.

Na Piętrze znajdują się duże sypialnie oraz gabinet.

Dużym atutem rezydencji są przepiękne tarasy z basenem zewnętrznym, zadaszone dostępne z salonu, kuchni, jadalni oraz części rekreacyjnej.
#Projekty wnętrz i aranżacje wnętrz odzwierciedlają nowoczesny styl projektowanej rezydencji.

Nowoczesna bryła budynku podkreślona jest dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Na elewacjach zastosowano miejscami okładzinę kamienną. Duże zadaszone tarasy tworzą strefy relaksu dla domowników i pozwalają na odpoczynek i rozkoszowaniem się zielenią ogrodu.Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.
Nowoczesne projekty domów i rezydencji
Łódź, Sieradz, Częstochowa, Kalisz, Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,