TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Hollywood

OPIS PROJEKTU

KONTAKT

Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Hollywood

Willa Hollywood - indywidualny projekt rezydencji z basenem

Wspaniała, nowoczesna, rezydencja z basenem, projektowana na działkę z wjazdem od strony północnej lub wschodniej

Parterowa rozłożysta rezydencja z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości. Część dzienna stanowi centralną część założenia projektowego i osi kompozycyjnej.

Budynek podzielony jest na cztery strefy użytkowe. Na wprost wejścia głównego zaprojektowano część dzienną z przestronnym, podwyższonym salonem, otwartą jadalnią i kuchnią. Prawe skrzydło to część rekreacyjna, którą stanowią basen, fitness, sauna , pokój bilardowy z którego możemy zejść do piwniczki. W południowo-wschodnim skrzydle znajdują się sypialnie i gabinet a w części północno-wschodniej zaprojektowano część gospodarczą z garażami.

Dużym atutem rezydencji są przepiękne tarasy zadaszone dostępne z salonu, kuchni, jadalni, sypialni oraz części rekreacynej.

Nowoczesna parterowa bryła budynku podkreślona jest dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Na elewacjach zastosowano miejscami okładzinę drewnianą i kamień naturalny, który przenika z zewnątrz do wewnątrz budynku. Duże zadaszone tarasy tworzą strefy relaksu dla domowników i pozwalają na odpoczynek i rozkoszowaniem się zielenią ogrodu.

PARAMETRY

Wymiary budynku – 55,35m x 28,25m.
Minimalne wymiary działki – 63,35m x 36,25m.

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.
Nowoczesne projekty domów i rezydencji
Łódź, Sieradz, Częstochowa, Kalisz, Warszawa, Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,