TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Sicilia

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Sicilia

Willa Sicilia - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej z poddaszem i z basenem wewnętrznym i spa w stylu klasycznym


Wspaniała rezydencja z wewnętrznym basenem o rozbudowanej funkcji i nowoczesnej sylwetce, podkreślonej dużymi przeszkleniami, detalami elewacji oraz zadaszonym tarasem.

Wspaniała, klasyczna, rezydencja z basenem, projektowana na działkę z wjazdem od strony wschodniej. Rezydencja została zaprojektowana na przepięknej działce w malowniczej okolicy pod Łodzią.

Willa położona jest na działce o powierzchni 0,8 hektarów. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Na działce do dyspozycji mieszkańców jest kort tenisowy oraz unikatowy staw kąpielowy. Z działki jest przepiękny widok na panoramę miasta.

Ta parterowa luksusowa, rozłożysta rezydencja klasyczna z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości.
Budynek o powierzchni 590m2 składa się z 11 pokoi, w tym 4 sypialni, salonu z jadalnią, kuchni, 4 łazienek, pokoju rekreacyjnego z bilardem i kinem , strefy fitness oraz krytego basenu wewnętrznego. Willa ma komfortowe, przestronne garaże na luksusowe samochody kolekcjonerskie właścicieli.

Na parterze, przestronny salon z kominkiem i jadalnia oraz kuchnia tworzą przenikające się jednoprzestrzenne wnętrze. Jadalnia sąsiaduje z obszerną, wygodną kuchnią .
Salon doświetlony dużymi przeszkleniami. Na tej kondygnacji zaprojektowano również sypialnie dla rodziców garderobą i basenem wewnętrznym ze spa.
Basen wewnętrzny o wymiarach 6x12m wyposażono w system przeciwprądowy, oświetlenie wodne, jacuzzi.

Wspaniała rezydencja z basenem o rozbudowanej funkcji i nowoczesnej sylwetce, podkreślonej dużymi przeszkleniami, detalami elewacji oraz zadaszonymi tarasami.

Na parterze, przestronny salon z aneksem kominkowym i jadalnia tworzą przenikające się jednoprzestrzenne wnętrze. Jadalnia sąsiaduje z obszerną, wygodną kuchnią .

Rezydencja o nowoczesnej architekturze i pięknych, przestronnych, słonecznych wnętrzach.

Część mieszkalna posiada dwie kondygnacje i stanowi jednolitą, funkcjonalną całość z częścią rekreacyjną – basenem. Basen można podziwiać z salonu przez szklaną ścianę.

Rezydencja o nowoczesnej architekturze i pięknych, przestronnych, słonecznych wnętrzach, wspaniale wykończona.

Na elewacjach zastosowano okładziny drewniane i kamienne, które kontrastują z bielą ścian. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń. W zależności odpory dnia i pogody domownicy mogą korzystać z tarasów zewnętrznych, które są dużym atutem willi.

W ekskluzywnych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka, luksusowe meble i dodatki i nowoczesny design. Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Rezydencja o dużej powierzchni została zaprojektowano i wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna, drewno, granit i marmur.

Cena budowy rezydencji z wyposażeniem to ok 8 mln zł.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o tym projekcie!PARAMETRY

Willa Sicilia - projekt wnętrz w stylu Glamour

Wymiary budynku – 40,00m x 20,00m2.
Minimalne wymiary działki 48,00m x 28,00m.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.