TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Miami Palm Beach

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Miami Palm Beach

Willa Miami Palm Beach - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej parterowej z basenem w stylu klasycznym.

Projekt rezydencji luksusowej parterowej z basenem i spa, z dachem płaskim.

Wspaniała, nowoczesna, rezydencja z basenem, projektowana na działkę z wjazdem od strony północnej. Rezydencja została zaprojektowana w malowniczej okolicy w Łodzi.

Willa położona jest na działce o powierzchni 3 hektarów. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Na działce do dyspozycji mieszkańców jest kort tenisowy oraz wielki unikatowy staw kąpielowy. Z działki jest przepiękny widok na panoramę miasta Łódź.

To parterowa luksusowa, nowoczesna, rozłożysta rezydencja z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości.
Budynek o powierzchni 700m2 składa się z 9 pokoi, w tym 3 sypialni, salonu z jadalnia kuchni, 4 łazienek, pokoju rekreacyjnego z bilardem i kinem , strefy fitness oraz krytego basenu wewnętrznego. Willa ma komfortowe, przestronne garaże na luksusowe samochody właścicieli.

Część dzienna stanowi centralną część założenia projektowego i osi kompozycyjnej.

Budynek podzielony jest na cztery strefy użytkowe. Na wprost wejścia głównego zaprojektowano część dzienną z przestronnym, podwyższonym salonem, otwartą jadalnią i kuchnią. Prawe skrzydło to część rekreacyjna, którą stanowią basen, fitness, sauna , pokój bilardowy z którego możemy zejść do piwniczki oraz pokój z kinem domowym. W południowo-wschodnim skrzydle znajdują się sypialnie i gabinet a w części północno-wschodniej zaprojektowano część gospodarczą z garażami.

Basen kryty wewnętrzny ekskluzywny o wymiarach 6x12m i głębokości 1,5m posiada podwodne oświetlenie oraz system przeciwprądu.

Dużym atutem rezydencji są przepiękne tarasy zadaszone dostępne z salonu, kuchni, jadalni, sypialni oraz części rekreacyjnej i basenu.

Na elewacjach zastosowano okładziny drewniane i kamienne, które kontrastują z bielą ścian. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń. W zależności odpory dnia i pogody domownicy mogą korzystać z tarasów zewnętrznych, które są dużym atutem willi.

W ekskluzywnych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka, luksusowe meble i dodatki i nowoczesny design.

Rezydencja o dużej powierzchni została zaprojektowano i wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, takich jak cegła ceramiczna, drewno, granit i marmur.

Zdjęcia rezydencji przedstawiają finalny efekt końcowy budowy i oddania do użytku wyjątkowej nowoczesnej rezydencji.

Obejrzyj zdjęcia rezydencji!

Cena budowy rezydencji z wyposażeniem to ok ? mln zł.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o tym projekcie!
PARAMETRY

Willa Miami Palm Beach - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej parterowej z basenem w stylu klasycznym.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.