TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Projekty domów

Tworzymy indywidualne architektoniczno-budowlane projekty domów i willi w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Są to ponadczasowe projekty pięknych, klasycznych domów na zamówienie. Projekty domów i willi realizujemy przy pełnej współpracy z Klientem.
Na życzenie Inwestora wykonujemy projekt domu z kosztorysem.
Projekty domów nowoczesnych tworzonych zgodnie ze sztuką Feng Shui są naszą pasją.
Wykonujemy także projekty domów energooszczędnych oraz projekty domów pasywnych.


Pomysł na projekt domu jednorodzinnego


Szukają Państwo pomysłu na projekt domu jednorodzinnego piętrowego lub parterowego? Zapraszamy do zapoznania się z portfolio Włodarczyk Projekt, w którym prezentujemy nasze najnowsze realizacje. Warto dodać, że każdy z tych projektów domów jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych inwestorów, a przy tym wpisuje się w wymagania konkretnych lokalizacji, a także opiera się na zaplanowanym budżecie.


Ile kosztuje projekt domu u architekta?


Decydując się na budowę domu jednorodzinnego, stają Państwo przed wyborem pomiędzy dwoma rozwiązaniami, a mianowicie: gotowy projekt domu lub indywidualny projekt domu. Oba przygotowane są przez naszego architekta wnętrz, jednak to, co je różni, to fakt, że indywidualny projekt domu jest dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta, stąd też wybierany jest wówczas, gdy na działce trudno jest wkomponować dom z katalogu lub w przypadku, gdy klient nie znajdzie gotowego rozwiązania, które go zainteresuje. Zatem indywidualny projekt domu u architekta jest nieco droższym rozwiązaniem.


Projekty domów jednorodzinnych – jaki styl wybrać?


Jedno z pytań, na które muszą Państwo sobie odpowiedzieć, decydując się na stworzenie projektu domu jednorodzinnego, odnosi się do jego stylu. W naszym portfolio znajdą Państwo wiele różnorodnych projektów, które pomogą Państwu w wyborze rozwiązania, najlepiej wpisującego się w Państwa potrzeby oraz upodobania. Zachęcamy więc do zapoznania się z nimi i odnalezienia w nich inspiracji dla siebie.

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się projekty domów nowoczesnych o nieskomplikowanych formach. Styl minimalistyczny, liczne przeszklenia, prosty dach – to cechy, które dobrze opisują najmodniejsze projekty budowlane domów. Te nowoczesne wille jednorodzinne inspirowane są funkcjonalnością modernizmu. Wykorzystują najnowocześniejsze, a przede wszystkim energooszczędne rozwiązania technologiczne.

Z drugiej strony istnieje także duże zainteresowanie luksusowymi projektami domów. Mowa tu m.in. o projektach dworków, willi czy rezydencji, wzorowanych na dawnych posiadłościach szlacheckich. Ich cechą wspólną jest bez wątpienia fasada z centralnie umieszczonym wejściem. W wielu projektach domów jednorodzinnych w stylu dworkowym występuje bardzo rozbudowany portyk, który łączy strefę wejściową z gankiem. Bryła takich domów jest bardzo symetryczna i zwarta, dzięki czemu plan domu jednorodzinnego jest bardzo harmonijny oraz spójny. Ważną rolę w przypadku takich budynków jednorodzinnych odgrywa także odpowiedni projekt zagospodarowania działki.

Ponadto dobrym pomysłem na projekt domu jest bez wątpienia projekt domu pasywnego. Takie rozwiązanie z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników i jest wykorzystywane nie tylko do tworzenia projektów domów, ale także projektów hoteli czy projektów budynków biurowych. Czym jest zatem dom pasywny? Otóż jest to taki dom, który ma niskie zapotrzebowanie na energię i rocznie zużywają mniej niż 15 kWh/m2. Projekty domów jednorodzinnych pasywnych są więc wysoce energooszczędne, gdyż wykorzystują m.in. energię słoneczną, a także odpowiednie usytuowanie budynku względem stron świata. Jeśli chcą Państwo przyjrzeć się bliżej tego typu projektom, zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, gdzie znajdą Państwo projekty gotowe domów pasywnych.


Indywidualny projekt domu na zamówienie – skrojony na miarę klienta!


Od momentu powstania naszego biura architektonicznego Włodarczyk Projekt wykonaliśmy wiele indywidualnych projektów domów na zamówienie. W tym miejscu znajdą Państwo część z nich. Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych projektów, ponieważ pozwolą one Państwu zapoznać się z potencjałem naszych ekskluzywnych projektów domów, a także będą doskonałym źródłem inspiracji.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszymi projektami rezydencji, a także projektami rozbudowy domu oraz projektami domu wielorodzinnego.


Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.