TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Projekty domów weselnych i hoteli

Zrealizowaliśmy wiele architektoniczno-budowlanych projektów hoteli i pałaców i domów weselnych wraz zapleczem gastronomicznym, spa, wellness, basenami, kręgielniami, squash oraz z pełnymi projektami technologicznymi dla gastronomii. Projekty hoteli przez nas realizowanych posiadają kategoryzację 3 i 4 gwiazdkową. Dla projektu budowlanego hotelu i domu weselnego wykonujemy projekt technologiczny kuchni.

Projekt domu weselnego


Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi projektami domów weselnych wykonanymi przez nasze biuro architektoniczne. Znajdą tu Państwo koncepcje utrzymane w stylu nowoczesnym, jak również klasycznym, przygotowane według wytycznych naszych klientów. Jeśli myślą Państwo o stworzeniu domu weselnego, służymy pomocą. Na podstawie wytycznych nasz projektant wnętrz stworzy dla Państwa oryginalny projekt domu weselnego, dostosowany do Państwa wizji oraz indywidualnych wymagań. Proszę pamiętać, że niestandardowe rozwiązania nie zawsze muszą oznaczać wygórowanych kosztów. Zadbamy o ich optymalizację, zarówno w kwestii budowy, jak i eksploatacji.


Projekt hotelu


Branża hotelowa to jedna z najszybciej rozwijających się branż na rynku globalnym. W związku z tym nasze biuro architektoniczne coraz częściej wykonuje indywidualne projekty hoteli i pensjonatów. W naszym portfolio znajdą Państwo nasze najnowsze koncepty, które mogą stać się inspiracją do stworzenia projektu hotelu z basenem czy projektu hotelu 4-gwiazdkowego lub projektu hotelu górskiego.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszymi projektami willi i rezydencji, a także budynków biurowych i przemysłowych.


Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.