TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

O NAS

architekt-jaroslaw-wlodarczyk-siedziba-biura-architektonicznego.jpg

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIAArchitektoniczne Biuro Projektowe zostało założone w 1992 roku. Od ponad 25 lat spełniamy marzenia klientów! Ten imponujący staż dał nam bogate doświadczenie w tworzeniu dopracowanych i wyjątkowych projektów domów jednorodzinnych, projektów rezydencji i willi. Znamy też potrzeby naszych klientów i potrafimy na nie odpowiedzieć zgodnie z najwyższymi standardami sztuki architektonicznej.

Działalność projektowa prowadzona jest pod nazwą: „WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk” Sieradz, Łódź. Architekt Jarosław Włodarczyk jest Rzeczoznawcą Budowlanym oraz członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, posiada też Uprawnienia Konserwatorskie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIERealizujemy wyłącznie projekty indywidualne. Nasi architekci specjalizują się w projektowaniu i projektach luksusowych rezydencji mieszkalnych z projektami wnętrz włącznie. Zapewniamy autorski nadzór na każdym etapie realizacji inwestycji.

Naszą domeną są projekty prywatne domy, wille i rezydencje o niepowtarzalnym charakterze. Wizję klienta traktujemy priorytetowo i dopasowujemy do niej optymalne rozwiązania.

Wykonaliśmy wiele projektów rezydencji dla znanych w Polsce inwestorów prywatnych, postaci ze świata biznesu, finansów, sportu, muzyki, sztuki, mediów i telewizji. Szanujemy ich prywatność i bezpieczeństwo, dlatego projekty te nie są publikowane na naszej stronie internetowej.ZAANGAŻOWANIE I PASJAIstotny jest dla nas dobry kontakt z inwestorem od momentu sprecyzowania jego życzeń po czynny udział w realizacji inwestycji. W pracy jesteśmy pasjonatami o twórczym podejściu dalekim od rutyny.

Nasz zespół projektowy to zaangażowani i kreatywni architekci, których wieloletnie doświadczenie umożliwia stworzenie projektu domu w pełni satysfakcjonującego dla inwestora. Biuro współpracuje z wyspecjalizowanymi i renomowanymi biurami projektowymi w zakresie projektów konstrukcyjnych, instalacyjnych i kosztorysowych.

Działalność projektową prowadzimy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i miejscowości Polski centralnej, takich jak: Konstancin-Jeziorna, Łódź, Sieradz, Wieluń, Zduńska Wola, Łask. Projektujemy także we Wrocławiu , Poznaniu , Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, Szczecinie, Kaliszu oraz za granicą: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji i Ukrainie.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.