TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Miami Palm Beach

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Miami Palm Beach

Willa Miami Palm Beach - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej parterowej z basenem w stylu klasycznym.

Wspaniała, nowoczesna, rezydencja z basenem, projektowana na działkę z wjazdem od strony północnej lub wschodniej

Parterowa rozłożysta rezydencja z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości. Część dzienna stanowi centralną część założenia projektowego i osi kompozycyjnej.
Dopełnieniem nowoczesnej bryły budynku jest pięknie urządzony ogród z naturalnym stawem kąpielowym.

Budynek podzielony jest na cztery strefy użytkowe. Na wprost wejścia głównego zaprojektowano część dzienną z przestronnym, podwyższonym salonem, otwartą jadalnią i kuchnią. Prawe skrzydło to część rekreacyjna, którą stanowią basen, fitness, sauna , pokój bilardowy z którego możemy zejść do piwniczki. W południowo-wschodnim skrzydle znajdują się sypialnie i gabinet a w części północno-wschodniej zaprojektowano część gospodarczą z garażami.

Dużym atutem rezydencji są przepiękne tarasy zadaszone dostępne z salonu, kuchni, jadalni, sypialni oraz części rekreacyjnej.

Nowoczesna parterowa bryła budynku podkreślona jest dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Na elewacjach zastosowano miejscami cegłę klinkierową, która przenika z zewnątrz do wewnątrz budynku. Duże zadaszone tarasy tworzą strefy relaksu dla domowników i pozwalają na odpoczynek i rozkoszowaniem się zielenią ogrodu.

Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.


PARAMETRY

Willa Miami Palm Beach - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej parterowej z basenem w stylu klasycznym.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.