TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

PROJEKT GOTOWY DOMU CZY PROJEKT INDYWIDUALNY NA ZAMÓWIENIE? DLA KOGO I JAKI?

projekt-gotowy-domu-czy-projekt-na-zamowienie.jpg
Autor:

Rzeczoznawca budowlany

mgr inż. architekt Jarosław Włodarczyk

Firma:

WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk

Zakres działalności architekta:

Projekty rezydencji z basenem, projekty domów nowoczesnych, projekty wnętrz ekskluzywnych, projekty domów nowoczesnych parterowych, poddaszem użytkowym, piętrowych, projekty rezydencji parterowych, nowoczesnych, luksusowych, ekskluzywnych, z poddaszem, piętrowych, projekty w stylu Art Deco, klasycznym i nowoczesnym, projekty zgodne z zasadami Feng Shui, ekspertyzy techniczne i opinie techniczne.

Teren działalności w Polsce:

Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Częstochowa, Wrocław, Sieradz, Wieluń, Kępno, Wieruszów, Ostrów Wielkopolski, Konin, Kalisz, Zduńska Wola, Ozorków, Turek, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów.

Kontakt: Jarosław Włodarczyk

Tel: +48 604 231 461

biuro@architekt-wlodarczyk.pl

http://architekt-wlodarczyk.pl/

https://www.facebook.com/projekty.nowoczesnych.domow

https://plus.google.com/b/101059477440596109816/+Architekt-wlodarczykPl


PROJEKT GOTOWY DOMU CZY PROJEKT INDYWIDUALNY NA ZAMÓWIENIE ?

DLA KOGO I JAKI?


Jeśli przejrzeliście już Państwo wiele stron internetowych z masowymi, gotowymi, anonimowymi i bez duszy projektami gotowymi domów i obejrzeliście już setki projektów gotowych domów, wykonanych na półkę, do sprzedaży jak czasopismo a nie utwór architektoniczny, przeznaczonych dla niewymagającego, anonimowego klienta, wszystkich podobnych, bez gwarancji, że na sąsiednich działkach nie powstaną identyczne domy i nie znaleźliście żadnego gotowego projektu domu, który spełnia Państwa wymagania i oczekiwania – zwróćcie się Państwo po poradę i projekt indywidualny do Biura Architektonicznego i Architekta z doświadczeniem w projektowaniu domów jednorodzinnych, projektowaniu willi i rezydencji.


mgr inż architekt Jarosław Włodarczyk

E-mail: biuro@architekt-wlodarczyk.pl

www.architekt-wlodarczyk.pl

+48 604 231 461

PONAD 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Architektoniczne Biuro Projektowe zostało założone w 1992 roku. Od ponad 25 lat spełniamy marzenia klientów! Ten imponujący staż dał nam bogate doświadczenie w tworzeniu dopracowanych i wyjątkowych projektów. Znamy też potrzeby naszych klientów i potrafimy na nie odpowiedzieć zgodnie z najwyższymi standardami sztuki architektonicznej.
Działalność projektowa prowadzona jest pod nazwą: „WŁODARCZYK PROJEKT Architektoniczne Biuro Projektowe Architekt Jarosław Włodarczyk” . Architekt Jarosław Włodarczyk jest Rzeczoznawcą Budowlanym oraz członkiem Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, posiada też Uprawnienia Konserwatorskie. Od ponad 25 lat wykonujemy i tworzymy projekty indywidualne domów, willi i luksusowych rezydencji dla wymagających Inwestorów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Realizujemy wyłącznie projekty indywidualne. Nasi architekci specjalizują się w projektowaniu luksusowych rezydencji mieszkalnych z wnętrzami włącznie. Zapewniamy autorski nadzór na każdym etapie realizacji inwestycji. Naszą domeną są prywatne domy, wille i rezydencje o niepowtarzalnym charakterze. Wizję klienta traktujemy priorytetowo i dopasowujemy do niej optymalne rozwiązania. Wykonaliśmy wiele projektów dla znanych w Polsce inwestorów prywatnych, postaci ze świata biznesu, finansów, sportu, muzyki, sztuki, mediów i telewizji. Szanujemy ich prywatność i bezpieczeństwo, dlatego projekty te nie są publikowane na naszej stronie internetowej.

ZAANGAŻOWANIE I PASJA

Istotny jest dla nas dobry kontakt z inwestorem od momentu sprecyzowania jego życzeń po czynny udział w realizacji inwestycji. W pracy jesteśmy pasjonatami o twórczym podejściu dalekim od rutyny. Nasz zespół projektowy to zaangażowani i kreatywni architekci, których wieloletnie doświadczenie umożliwia stworzenie projektu w pełni satysfakcjonującego dla inwestora. Biuro współpracuje z wyspecjalizowanymi i renomowanymi biurami projektowymi w zakresie projektów konstrukcyjnych, instalacyjnych i kosztorysowych. Działalność projektową prowadzimy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i miejscowości Polski centralnej, takich jak: Konstancin-Jeziorna, Łódź, Sieradz, Wieluń. Projektujemy także we Wrocławiu, Poznaniu , Krakowie, Bydgoszczy, Lublinie, Rzeszowie, Zielonej Górze, Szczecinie, Kaliszu oraz także za granicą: w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji i Ukrainie.

PROJEKTY DOMÓW WILLI I REZYDENCJI – INDYWIDUALNE PROJEKTY NA ZAMÓWIENIETworzymy indywidualne projekty domów i willi. Są to ponadczasowe projekty pięknych, klasycznych domów na zamówienie. Projekty domów i willi realizujemy przy pełnej współpracy z Klientem. Projektujemy domy klasyczne z przemyślanym, dostosowanym do potrzeb Inwestora programem użytkowym i z harmonijnie zaprojektowanymi elewacjami w stylu klasycznym. Naszą specjalnością są również projekty domów, willi i rezydencji nowoczesnych, ze stromymi dachami oraz z dachami płaskimi i dużymi przeszkleniami łączącymi przepięknie nowoczesne wnętrza z ogrodem i wspaniałą zielenią na zewnątrz. Na życzenie Inwestora wykonujemy projekt domu z kosztorysem. Projekty domów nowoczesnych tworzonych zgodnie ze sztuką Feng Shui są naszą pasją. Wykonujemy także projekty domów energooszczędnych oraz projekty domów pasywnych. Zaprojektujemy dla Państwa dom marzeń, reprezentacyjną willę i rezydencję spełniającą Państwa oczekiwania, dostosowaną do indywidualnych Państwa potrzeb i wymagań, piękną, wygodną i kochaną, harmonijnie wkomponowaną w teren działki, krajobraz i dostosowaną do właściwego nasłonecznienia pomieszczeń. Projekt indywidualny domu, willi i rezydencji powinien być wykonany ,, na miarę''. Każdy Inwestor jest inny. Ma inne potrzeby, oczekiwania, gusty i preferencje. Szanujemy to i się niczemu nie dziwimy. Z pasją tworzymy indywidualne projekty pięknych rezydencji. Są to projekty rezydencji w stylu klasycznym, nieprzemijającym nowoczesnym stylu Art Deco lub projekty domów nawiązujące do europejskiego modernizmu lat 30-tych.
Projekty rezydencji tworzone zgodnie ze sztuką Feng Shui są naszą wielką pasją.
Stworzyliśmy ponad 60 projektów rezydencji z krytymi basenami, wellness i spa.


DODATKOWE KORZYŚCI DLA KLIENTA ZE WSPÓŁPRACY Z NASZYM BIUREM

■ Na życzenie Inwestorów i w ich imieniu wyręczamy ich w załatwianiu wszelkich spraw w urzędach, występujemy o wszystkie zgody, warunki przyłączy, zjazdu i decyzje administracyjne związane z planowana inwestycją, z pozwoleniem na budowę włącznie.

■ Sprawujemy nadzór nad całą budową i procesem inwestycyjnym aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

■ Doradzamy przy wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych.

■ Do projektowanych przez nas obiektów realizujemy projekty wnętrz wraz z nadzorem autorskim.

■Tworzymy piękne projekty wnętrz domów, willi i rezydencji oraz projekty wnętrz budynków użyteczności publicznej. Projektowanie pięknych wnętrz jest naszą pasją.
Projekty wnętrz tworzymy wykorzystując sztukę Feng Shui – sztukę harmonijnej aranżacji przestrzeni.

■ Nad realizacją projektu wnętrz sprawujemy nadzór autorski.

■Polecamy też sprawdzone firmy budowlane i renomowane salony wyposażenia wnętrz.


SPRAWDŹ , ZADZWOŃ , SKONTAKTUJ SIĘ – ZAPRASZAMY :-)

mgr inż architekt Jarosław Włodarczyk - Łódzka Okręgowa Izba Architektów R.P. - LO 0019

E-mail: biuro@architekt-wlodarczyk.pl , www.architekt-wlodarczyk.pl

Tel: +48 604 231 461


Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.