TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Rotonda

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Rotonda

Willa Rotonda - indywidualny projekt rezydencji luksusowej parterowej nowoczesnej z basenem wewnętrznym.

Wspaniała, nowoczesna, rezydencja z basenem, zaprojektowana na działkę w malowniczej okolicy dużego miasta, w otoczeniu lasów , z wjazdem od strony północnej.

Budynek rezydencji ekskluzywnej parterowy, zaprojektowany na planie koła, ma powierzchnię ok. 600m2 i składa się 4 sypialni, 4 łazienek, salonu z jadalnią, kuchni, spa basenu wewnętrznego, spa, sauny i garaży na 3 samochody oraz wiary na 2 samochody.
We wnętrzach dominuje jasna, ekskluzywna kolorystyka, luksusowe meble i dodatki i nowoczesny design. Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.
Rezydencja została zbudowana i zaprojektowana z najwyższej jakości materiałów budowlanych, takich jak ceramika, płyty wielkoformatowe, przeszklenia przesuwne tarasowe z aluminium, granit i marmur.

Wspaniała, nowoczesna, parterowa rezydencja z basenem, z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości.
Budynek podzielony jest na dwie strefy użytkowe: dzienną z przestronnym basenem wewnętrznym, salonem, otwartą jadalnią i kuchnią oraz prywatną gdzie znajduje się główna sypialnia z garderobą i pokojem kąpielowym oraz sypialnie gościnne.

Dużym atutem rezydencji są przepiękne tarasy zadaszone i zadaszony basen wewnętrzny.
Basen zewnętrzny o wymiarach 6x12m jest ogrzewany i posiada system przeciwprądowy, oświetlenie wodne, odkurzacz basenowy oraz roletę basenową.
W pobliżu baseny znajduje się zadaszony taras z leżakami.

Nowoczesna parterowa bryła budynku podkreślona jest dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Na elewacjach zastosowano okładzinę z kamienia. Duże zadaszone tarasy tworzą strefy relaksu dla domowników i pozwalają na odpoczynek i rozkoszowaniem się zielenią ogrodu.

Parterowa rezydencja oparta na planie koła, z basenem stanowiącym centralną część założenia projektowego i osi kompozycyjnych.

Budynek podzielony jest na trzy strefy użytkowe. Na wprost wejścia głównego zaprojektowano część rekreacyjną z fitness i basenem , po prawej stronie część dzienną i gospodarczą z garażami, po lewej stronie część sypialnianą .

Rezydencja została zaprojektowano na planie koła , by obiegające ją Słońce doświetlało równomiernie od wschodu do zachodu wszystkie pomieszczenia użytkowe.

Na elewacjach zaprojektowano kamień i drewno. Taras wypoczynkowy został wyłożony drewnianą deską tarasową.

Cena rezydencji z wyposażeniem to ? mln zł.

Zapraszamy do kontakt, aby uzyskać więcej informacji!

PARAMETRY

Willa Rotonda - indywidualny projekt rezydencji luksusowej parterowej nowoczesnej z basenem wewnętrznym.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Wymiary budynku – 46,60m x 47,00m.

Minimalne wymiary działki – 55,00m x 55,00m.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.