TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Malibu

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Malibu


Willa Malibu - indywidualny projekt rezydencji parterowej w stylu klasycznym z basenem wewnętrznym

Projekt rezydencji luksusowej parterowej z basenem i spa, z dachem płaskim.

Wspaniała, nowoczesna, rezydencja z basenem, projektowana na działkę z wjazdem od strony północnej. Rezydencja została zaprojektowana w malowniczej okolicy Wzniesień Łódzkich.
Willa położona jest na działce o powierzchni 2 hektarów. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Na działce do dyspozycji mieszkańców jest kort tenisowy oraz wielki unikatowy staw kąpielowy. Z działki jest przepiękny widok na panoramę miasta Łódź.

To Parterowa luksusowa, rozłożysta rezydencja z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości.
Budynek o powierzchni 700m2 składa się z 10 pokoi, w tym 3 sypialni, salonu z jadalnia kuchni, 4 łazienek, pokoju rekreacyjnego z bilardem i kinem , strefy fitness oraz krytego basenu wewnętrznego. Willa ma komfortowe, przestronne garaże na luksusowe samochody właścicieli.

Część dzienna stanowi centralną część założenia projektowego i osi kompozycyjnej.

Budynek podzielony jest na cztery strefy użytkowe. Na wprost wejścia głównego zaprojektowano część dzienną z przestronnym, podwyższonym salonem, otwartą jadalnią i kuchnią. Prawe skrzydło to część rekreacyjna, którą stanowią basen, fitness, sauna , pokój bilardowy z którego możemy zejść do piwniczki. W południowo-wschodnim skrzydle znajdują się sypialnie i gabinet a w części północno-wschodniej zaprojektowano część gospodarczą z garażami.

Basen kryty wewnętrzny ekskluzywny o wymiarach 6x12m i głębokości 1,25m posiada podwodne oświetlenie oraz system przeciwprądu.

Dużym atutem rezydencji są przepiękne tarasy zadaszone dostępne z salonu, kuchni, jadalni, sypialni oraz części rekreacyjnej i basenu.

Na elewacjach zastosowano okładziny drewniane i kamienne, które kontrastują z bielą ścian. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń. W zależności odpory dnia i pogody domownicy mogą korzystać z tarasów zewnętrznych, które są dużym atutem willi.

W ekskluzywnych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka, luksusowe meble i dodatki i nowoczesny design.

Rezydencja o dużej powierzchni została zaprojektowano i wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak cegła ceramiczna, drewno, granit i marmur.

Cena budowy rezydencji z wyposażeniem to ok 10 mln zł.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o tym projekcie!
PARAMETRY

Willa Malibu - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej parterowej z basenem.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Wymiary budynku – 55,35m x 28,25m.

Minimalne wymiary działki – 63,35m x 36,25m.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.