TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Moderna Nad Jeziorem

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Moderna Nad Jeziorem

Willa Moderna Nad Jeziorem - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej w stylu modernistycznym piętrowej z dachem płaskim i z basenem.

Wspaniała, rozłożysta rezydencja z basenem, zaprojektowana na pięknej działce przyległej do jeziora. Projektowana, piętrowa bryła budynku nawiązuje do architektury modernistycznej oraz domów, które projektował amerykański architekt Richard Meier nad Wielkimi Jeziorami w USA.

Z zewnątrz zaprojektowano duże przeszklenia , białe tynki i wprowadzono okładzinę kamienną elewacji. Całość uzupełniają duże widokowe tarasy wykończone drewnem. Podstawowym założeniem projektowym było wykorzystanie przepięknej działki ze wspaniałymi widokami. Projekt rezydencji oparto o osie kompozycyjne i widokowe podkreślające walory krajobrazu. Wejście główne położone na jednej osi, prowadzi nas do salonu przez hall z klatką schodową pod szklanymi kładkami antresoli z pięknym widokiem na jezioro. Salon, przeszklony, 2 kondygnacyjny z dużymi przeszkleniami.

Basen wewnętrzny o wymiarach 6x12m latem można całkowicie otworzyć na zewnątrz przesuwając przeszklone ściany.

Garaże połączone są z rezydencją przeszklonym łącznikiem. W części garażowej zaprojektowano małe mieszkanie typu studio, do którego bezpośredni prowadzą zewnętrzne schody.

Duża luksusowa, nowoczesna rezydencja z basenem została zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych, takich jak cegła ceramiczna, granit i marmur.

We wnętrzach dominuje jasna kolorystyka i nowoczesny luksusowy design.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji wykonano w stylu Glamour.

Wymiary budynku – 37,00m x 55,00m. Minimalne wymiary działki – 45,00m x 63,00m.

Koszt budowy rezydencji to ok. 8 mln zł.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Architektonicznym Biurem Projektowym Włodarczyk Projekt, aby uzyskać więcej informacji o tym wyjątkowym projekcie!

PARAMETRY

Willa Moderna Nad Jeziorem - indywidualny projekt rezydencji luksusowej nowoczesnej w stylu modernistycznym piętrowej z dachem płaskim i z basenem.

Wspaniała, rozłożysta rezydencja z basenem, zaprojektowana na pięknej działce przyległej do jeziora. Projektowana, piętrowa bryła budynku nawiązuje do architektury modernistycznej oraz domów, które projektował amerykański architekt Richard Meier nad Wielkimi Jeziorami w USA. Z zewnątrz zaprojektowano duże przeszklenia , białe tynki i wprowadzono okładzinę kamienną elewacji. Całość uzupełniają duże widokowe tarasy wykończone drewnem. Podstawowym założeniem projektowym było wykorzystanie przepięknej działki ze wspaniałymi widokami. Projekt rezydencji oparto o osie kompozycyjne i widokowe podkreślające walory krajobrazu. Wejście główne położone na jednej osi, prowadzi nas do salonu przez hall z klatką schodową pod szklanymi kładkami antresoli z pięknym widokiem na jezioro. Salon, przeszklony, 2 kondygnacyjny z dużymi przeszkleniami. Basen latem można całkowicie otworzyć na zewnątrz przesuwając przeszklone ściany. Garaże połączone są z rezydencją przeszklonym łącznikiem. W części garażowej zaprojektowano małe mieszkanie typu studio, do którego bezpośredni prowadzą zewnętrzne schody. Wymiary budynku – 37,00m x 55,00m. Minimalne wymiary działki – 45,00m x 63,00m.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji wykonano w stylu Glamour.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.