TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Willa Magdalena

OPIS PROJEKTU

KONTAKT tel: 48 604 23 14 61


Spodobał Ci się nasz projekt? Zaraszamy do kontaktu:

Willa Magdalena

Willa Magdalena - indywidualny projekt rezydencji luksusowej w stylu nowoczesnym z basenem

Wspaniała rezydencja z zewnętrznym basenem o rozbudowanej funkcji i nowoczesnej sylwetce, podkreślonej dużymi przeszkleniami, detalami elewacji oraz zadaszonym tarasem.

Wspaniała, nowoczesna, rezydencja z basenem, projektowana na działkę z wjazdem od strony zachodniej.. Rezydencja została zaprojektowana w malowniczej okolicy pod Pabianicami.

Willa położona jest na działce o powierzchni 0,5 hektarów. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Na działce do dyspozycji mieszkańców jest kort tenisowy oraz unikatowy basen zewnętrzny z nasuwanym tarasem. Z działki jest przepiękny widok na panoramę miasta.

Ta parterowa luksusowa, rozłożysta rezydencja z dużymi, nowoczesnymi przeszkleniami otwierającymi się na część południową i zachodnią posiadłości.
Budynek o powierzchni 480m2 składa się z 9 pokoi, w tym 4 sypialni, salonu z antresolą jadalnią kuchni, 4 łazienek, pokoju rekreacyjnego z bilardem i kinem , strefy fitness oraz krytego basenu zewnętrznego. Willa ma komfortowe, przestronne garaże na luksusowe samochody kolekcjonerskie właścicieli.

Na parterze, przestronny salon z kominkiem i jadalnia oraz kuchnia tworzą przenikające się jednoprzestrzenne wnętrze. Jadalnia sąsiaduje z obszerną, wygodną kuchnią .
Salon z przez dwie kondygnacje doświetlony dużymi przeszkleniami. Na tej kondygnacji zaprojektowano również sypialnie dla rodziców garderobą i salonem kąpielowym


Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie z garderobami i wspólną łazienką oraz salkę rekreacyjną - bilard.

Nowoczesna bryła budynku podkreślona jest dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. Na elewacjach zastosowano miejscami okładzinę kamienną a całość podkreślają gzymsy obiegające całą rezydencję. Atutem willi są duże zadaszone tarasy na parterze oraz basen. Na piętrze znajdują się również duże tarasy dostępne z części wspólnej.

Na terenie rezydencji znajduje się basen zewnętrzny o wymiarach 5x10m z ruchomym dnem oraz przeciwprądem.


Rezydencja o nowoczesnej architekturze i pięknych, przestronnych, słonecznych wnętrzach, wspaniale wykończona.

Na elewacjach zastosowano okładziny drewniane i kamienne, które kontrastują z bielą ścian. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń. W zależności odpory dnia i pogody domownicy mogą korzystać z tarasów zewnętrznych, które są dużym atutem willi.

W ekskluzywnych wnętrzach dominuje jasna kolorystyka, luksusowe meble i dodatki i nowoczesny design. Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Rezydencja o dużej powierzchni została zaprojektowano i wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna, drewno, granit i marmur.

Cena budowy rezydencji z wyposażeniem to ok 5 mln zł.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji o tym projekcie!

PARAMETRY

Willa Magdalena - indywidualny projekt rezydencji luksusowej w stylu nowoczesnym z basenem.
Projekty wnętrz luksusowej rezydencji zrealizowano w stylu Glamour.

Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.