TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Projekty domów

Tworzymy indywidualne architektoniczno-budowlane projekty domów i willi w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Są to ponadczasowe projekty pięknych, klasycznych domów na zamówienie. Projekty domów i willi realizujemy przy pełnej współpracy z Klientem.
Na życzenie Inwestora wykonujemy projekt domu z kosztorysem.
Projekty domów nowoczesnych tworzonych zgodnie ze sztuką Feng Shui są naszą pasją.
Wykonujemy także projekty domów energooszczędnych oraz projekty domów pasywnych.


Pomysł na projekt domu jednorodzinnego


Szukają Państwo pomysłu na projekt domu jednorodzinnego piętrowego lub parterowego? Zapraszamy do zapoznania się z portfolio Włodarczyk Projekt, w którym prezentujemy nasze najnowsze realizacje. Warto dodać, że każdy z tych projektów domów jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych inwestorów, a przy tym wpisuje się w wymagania konkretnych lokalizacji, a także opiera się na zaplanowanym budżecie.


Ile kosztuje projekt domu u architekta?


Decydując się na budowę domu jednorodzinnego, stają Państwo przed wyborem pomiędzy dwoma rozwiązaniami, a mianowicie: gotowy projekt domu lub indywidualny projekt domu. Oba przygotowane są przez naszego architekta wnętrz, jednak to, co je różni, to fakt, że indywidualny projekt domu jest dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta, stąd też wybierany jest wówczas, gdy na działce trudno jest wkomponować dom z katalogu lub w przypadku, gdy klient nie znajdzie gotowego rozwiązania, które go zainteresuje. Zatem indywidualny projekt domu u architekta jest nieco droższym rozwiązaniem.


Indywidualny projekt domu na zamówienie – skrojony na miarę klienta!


Od momentu powstania naszego biura architektonicznego Włodarczyk Projekt wykonaliśmy wiele indywidualnych projektów domów na zamówienie. W tym miejscu znajdą Państwo część z nich. Zapraszamy do obejrzenia poszczególnych projektów, ponieważ pozwolą one Państwu zapoznać się z potencjałem naszych ekskluzywnych projektów domów, a także będą doskonałym źródłem inspiracji.

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z naszymi projektami rezydencji, a także projektami rozbudowy domu oraz projektami domu wielorodzinnego.


Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.