TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Projekty galerii handlowych

Nasze projekty architektoniczno-budowlane budynków handlowych i galerii charakteryzują się optymalizacją kosztów inwestora , bardzo przemyślaną funkcją jak i bardzo wysokimi walorami estetycznymi zarówno wnętrz jak i bryły i elewacji zewnętrznych.


Projekt galerii handlowej


Budowa galerii handlowej to olbrzymie przedsięwzięcie, które zawsze zaczyna się od stworzenia projektu architektonicznego. Tego typu obiekty są zazwyczaj dwukondygnacyjne z jedną kondygnacją podziemną, która przeznaczona jest jako parking podziemny. Poziomy nadziemne to natomiast powierzchnie handlowo-usługowe, gdzie zlokalizowane są lokale sprzedażowe i usługowe, a także obiekty gastronomiczne. Projekt centrum handlowego jest więc bardzo obszerny oraz wymagający, dlatego jego przygotowanie warto powierzyć doświadczonym architektom.


Projekt budynku handlowo-usługowego


Jeśli zastanawiają się Państwo nad wybudowaniem własnego lokalu handlowo-usługowego, zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi realizacjami naszego biura projektowego. To cenne źródło inspiracji do stworzenia projektu na miarę Państwa potrzeb. Przy tworzeniu projektu budynku handlowo-usługowego zapewniamy wsparcie najlepszych architektów urbanistów oraz architektów wnętrz, a także opiekę specjalistów na każdym etapie realizacji zlecenia.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi projektami budynków biurowych oraz projektami budynków przemysłowych.


Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.