TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Projekty rozbudowy

Realizujemy projekty budowlane rozbudowy, nadbudowy i przebudowy wszelkich budynków.
Posiadane uprawnienia - Rzeczoznawca Budowlany, wiedza i praktyka pozwalają wykonywać projekty pięknych budynków, zoptymalizowanych pod względem kosztów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i nawiązujących do nowoczesnej klasyki oraz do współczesnego modernizmu.
Wykonujemy specjalistyczne opinie techniczne, orzeczenia techniczne oraz ekspertyzy techniczne a także projekty z kosztorysem inwestorskim.


Na czym polega rozbudowa domu?


Plan rozbudowy domu
może być wykonana na dwa sposoby. Pierwsze rozwiązanie polega na dobudowaniu nowej części do budynku z zajęciem części gruntu, czego konsekwencją będzie powiększenie powierzchni zabudowy budynku. Drugą opcją jest zaś nadbudowa, czyli rozbudowanie domu w pionie. Polega ona na dobudowaniu kolejnego piętra. W wyniku nadbudowy zwiększa się powierzchnia użytkowa domu.


Ile kosztuje projekt rozbudowy domu?


Koszt projektu rozbudowy domu
to kwestia, która ustalana jest indywidualnie pomiędzy klientem a projektantem wnętrz. Warto jednak pamiętać, że dobudowanie nowej części generuje większe koszty niż nadbudowa domu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na konieczność wykonania dodatkowych projektów, fundamentów czy przyłączy. Jeśli interesuje Państwa, ile kosztuje projekt rozbudowy domu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem architektonicznym.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi projektami rezydencji, a także projektami domów na zamówienie oraz projektami domów wielorodzinnych.


Projekt rozbudowy domu – kiedy warto skorzystać z takiego rozwiązania?


Rozbudowa domu to rozwiązanie, na które bardzo często decydują się osoby, kupujące gotowe domy. Dotyczy to w szczególności starszych budynków, wymagających dokonania wielu różnego rodzaju zmian, które pozwolą na dostosowanie ich do potrzeb nowych mieszkańców. Projekt rozbudowy domu to także doskonała opcja w przypadku, gdy dom przestaje spełniać potrzeby zamieszkujących go osób, na przykład wówczas, kiedy pojawia się nowy członek rodziny i przestrzeń okazuje się zbyt mała.

Projekt rozbudowy domu to zdecydowanie dużo popularniejsze rozwiązanie niż realizacja budowy nowego, większego domu. Koszty są znacznie mniejsze, prace zaś mniej wymagające. Cały proces rozbudowy przebiega także znacznie szybciej. To bardzo wygodne oraz praktyczne podejście, pozwalające w mniej inwazyjny sposób zyskać wiele przestrzeni użytkowej.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad projektem rozbudowy domu, zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Znajdą tu Państwo nasze najnowsze realizacje, które obejmują zarówno projekty rozbudowy starych domów, jak i projekty przebudowy domów czy projekty nadbudowy domów. Proszę pamiętać, że dokładny przebieg usługi zawsze zależy od Państwa oczekiwań. My z naszej strony zapewniamy wsparcie rzeczoznawcy budowlanego oraz nadzór inwestorski, by cały proces przebiegł zgodnie z przepisami.

Od 30 lat oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi z zakresu projektowania domów jednorodzinnych, projektów rezydencji i willi. Oprócz tego na swoim koncie mamy liczne projekty hoteli, projekty galerii handlowych czy też projekty budynków biurowych.


Profesjonalna usługa projektowania rozbudowy domu


Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z projektem rozbudowy domu. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, zapewniamy profesjonalne podejście oraz indywidualne podejście do każdego projektu, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby.


Różnorodność projektów rozbudowy domu


Oferujemy szeroki zakres projektów związanych z dobudową domu, nadbudową oraz przebudową. Nasze projekty obejmują zarówno nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania, jak i tradycyjne, klasyczne projekty, aby dopasować się do Twojego gustu i stylu życia.


Kreatywne i funkcjonalne rozwiązania


Nasi doświadczeni architekci i projektanci pracują nad stworzeniem kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań, które maksymalnie wykorzystują potencjał Twojej posesji. Niezależnie od tego, czy chcesz powiększyć przestrzeń mieszkalną, stworzyć nowe pomieszczenia, czy też zmodernizować istniejące wnętrza, znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.


Dostosowanie do Twoich potrzeb i budżetu


Jesteśmy świadomi, że każdy projekt rozbudowy domu jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego też nasze projekty są elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb, preferencji oraz budżetu. Rozpoczynając projekt nadbudowy domu, zależy nam na tym, abyś otrzymał najlepszą jakość usług przy zachowaniu przystępnej ceny. Nasze ceny projektów nadbudowy domu są konkurencyjne, a jednocześnie dbamy o jakość każdego detalu.


Gwarancja jakości i zadowolenia


Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości naszych usług, dlatego korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi projektowych i materiałów. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem, aby każdy projekt na rozbudowę domu był wykonany zgodnie z najwyższymi standardami.Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.