TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
RU
|
DE
|
EN
|
PL
|

Projekty rozbudowy

Realizujemy projekty budowlane rozbudowy, nadbudowy i przebudowy wszelkich budynków.
Posiadane uprawnienia - Rzeczoznawca Budowlany, wiedza i praktyka pozwalają wykonywać projekty pięknych budynków, zoptymalizowanych pod względem kosztów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i nawiązujących do nowoczesnej klasyki oraz do współczesnego modernizmu.
Wykonujemy specjalistyczne opinie techniczne, orzeczenia techniczne oraz ekspertyzy techniczne a także projekty z kosztorysem inwestorskim.

Na czym polega rozbudowa domu?


Plan rozbudowy domu
może być wykonana na dwa sposoby. Pierwsze rozwiązanie polega na dobudowaniu nowej części do budynku z zajęciem części gruntu, czego konsekwencją będzie powiększenie powierzchni zabudowy budynku. Drugą opcją jest zaś nadbudowa, czyli rozbudowanie domu w pionie. Polega ona na dobudowaniu kolejnego piętra. W wyniku nadbudowy zwiększa się powierzchnia użytkowa domu.


Ile kosztuje projekt rozbudowy domu?


Koszt projektu rozbudowy domu
to kwestia, która ustalana jest indywidualnie pomiędzy klientem a projektantem wnętrz. Warto jednak pamiętać, że dobudowanie nowej części generuje większe koszty niż nadbudowa domu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na konieczność wykonania dodatkowych projektów, fundamentów czy przyłączy. Jeśli interesuje Państwa, ile kosztuje projekt rozbudowy domu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem architektonicznym.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi projektami rezydencji, a także projektami domów na zamówienie oraz projektami domów wielorodzinnych.


Nowoczesne architektoniczno-budowlane projekty domów, projekty willi i projekty rezydencji.
Architekt Rzeczoznawca Budowlany Jarosław Włodarczyk Sieradz, Łódź, Warszawa, Wieluń, Kalisz, Poznań, Kraków, Wrocław, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra,

Wszystkie prawa zastrzeżone . Kopiowanie zawartości niniejszej strony internetowej bez zgody autorów zabronione.